Hakkımızda

Tasarlıyoruz

İhtiyaçlarınıza cevap vermenin yanı sıra yaşam biçiminize de dokunan fikirlerimizle; sizin yerinize düşünüyoruz. Hem de büyük bir özen ve keyifle...

Projelendiriyoruz

Fikirlerimizi, kalıcı tecrübelere dönüştürebilmek adına, baştan sona ele alıp; size yakışan bir hale getiriyoruz.

Üretiyoruz

Özel siparişlerinizdeki geniş skalamız ve ayrıca istediğiniz ölçülerde ürün üretebilme farkımız ile, siz hayal ediyorsunuz biz üretiyoruz...

Hakkımızda

Mobilya’nın merkezi Ankara Siteler’de kurulan MESS, 18 yıllık tecrübelerini mobilya tasarım ve proje alanında birleştirip geleceğe yönelik, ergonomik, postmodern ve güncel bir çizgi yakalamıştır. Uluslararası rekabet ortamında müşteri taleplerinin karşılanmasında ekonomik, kaliteli ve zamanında hizmet üretebilmenin verdiği güç ile yoluna devam etmektedir. AR-GE çalışmalarına aralıksız devam eden ve kendi çizgisi ile gelişip yenilenen MESS, dünya standartlarında ürünler tasarlayıp, ürün yelpazesini genişleterek ulusal fuarlarda yerini almaktadır. Emin adımlarla dünya markası olma yolunda ihracata açılmıştır.

MESS, otel, hastane, yurt gibi mekanların dekorasyonu konusunda da her türlü ihtiyaca cevap verebilecek kapasitededir. Ürünlerimiz TSE belgeli ve 2 Yıl garantilidir. Farklı imalat çizgisiyle saygın bir imaja ulaşan MESS, bilgi, tecrübe, tasarım ve ergonomi gerektiren özel siparişlerde, ayrıca istenilen ölçülerde ürün üretebilme avantajı ile aranılan sayılı firmalar arasında yerini almıştır. Üretiminde bulunan ürünlerini, Ankara’da yer alan mağazasında merkezinde sergilemektedir.

Mağazacılıkta da üretimdeki kalitesini, farklı ve modern çizgisini gösteren MESS, sizin için yenilenmeye, tasarlamaya ve büyümeye devam etmektedir.

700png

Süreç Nasıl İlerliyor?